Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Bartoszówka – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Mazowszu

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo ładna, równa działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Bartoszówka, przy granicy z miejscowością Skuły, w Gminie Żabia Wola. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 030 m² 212,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Bartoszówce, w gminie Żabia Wola. Nieruchomość o powierzchni 1030 m objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

171 000 zł1 300 m² 131,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana/rolna o powierzchni 2379 m2 w Bartoszówce koło Żabiej Woli. Możliwość dokupienia kilku sąsiednich, mniejszych działek. Działka przy prywatnej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł2 400 m² 89,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję, działkę budowlaną, położoną w miejscowości Bartoszówka przy asfaltowej drodze Gminnej. W drodze Gminnej znajduje się prąd oraz wodociag. Teren objety jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

400 000 zł1 600 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo ładna, równa działka budowlana o powierzchni 1600 m2 w miejscowości Bartoszówka, przy granicy z miejscowością Skuły, w Gminie Żabia Wola. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

672 000 zł3 390 m² 198,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna działka budowlana o pow. 3390 m2, ze stawem, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, w miejscowości Bartoszówka gmina Żabia Wola, powiat grodziski - to propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 481 m² 216,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Bartoszówce - Twoje miejsce wśród natury! Szukasz idealnej działki w cichej i spokojnej okolicy, blisko natury? Oto oferta stworzona specjalnie dla Ciebie! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł43 000 m² 81,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo interesująca działka, która może być potraktowana jako teren budownictwa mieszkaniowego, teren inwestycyjny lub siedlisko. Grunt o szerokości ok. 95m, o zróżnicowanym charakterze;.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł1 640 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa według obowiązującego mpzp o powierzchni 1860 m2 w miejscowości Bartoszówka. Media w granicy działki. Do stacji pkp około 1000 metrów, podróżować można.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł10 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Bartoszówka. Do sprzedania 7 działek budowlanych. 4 z nich są objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działki znajduje się w dawnym terenie rolnym, który w obecnym.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 537 m² 149,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży malowniczą działkę z rzeką i lasem. Doskonały dojazd i położenie. Obok sąsiedztwo nowych domów ale tak usytuowanych, że to pozwala na swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł1 009 m² 184,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż działki o pow. 1009 m2 (w ofercie są także większe) w Bartoszówce Gmina Żabia Wola, powiat grodziski. To idealna propozycja dla osób poszukujących kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 199 m² 175,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka budowlana w malowniczej okolicy i doskonałej cenie - na sprzedaż. Piękna działka budowlana o powierzchni 1199 m2 i wymiarach 24 x 50. Objęta Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

520 000 zł10 100 m² 51,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka częściowo zalesiona, położona w sąsiedztwie Rezerwatu Skulski Las. Na działce jest wodociąg, linia elektryczna oraz telefoniczna, doprowadzony jest światłowód. Wymiary działki: 155m.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bartoszówka +2 km

900 000 zł14 200 m² 63,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 14 200 m, położoną w malowniczej miejscowości Skuły, w gminie Żabia Wola. To doskonała propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bartoszówka +2 km

287 520 zł1 198 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1198 m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oznaczenie w planie 9mn Dopuszczona możliwość realizacji zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bartoszówka +2 km

4 092 000 zł19 054 m² 214,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Na sprzedaż działki budowlane o łącznej powierzchni 1.9ha przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oznaczenie w planie 9MN Dopuszczona możliwość realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bartoszówka +2 km

1 495 000 zł10 100 m² 148,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1,0144 ha w miejscowości Skuły, gmina Żabia Wola zabudowana domem o powierzchni 180 m2 oraz budynkami gospodarczymi, garażami i dodatkowymi pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bartoszówka +2 km

427 500 zł9 500 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 9500m2 w malowniczej okolicy, w sąsiedztwie lasów. Za działką przepływa rzeczka. Bardzo dobry dojazd drogą asfaltową. Wszystkie media w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bartoszówka +2 km

Działka budowlana

Piotrkowice

395 000 zł2 400 m² 164,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio Kontakt   Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica tarczyńska/naturalna Na sprzedaż działki nr 193/12 i 193/11 o powierzchni 2400m2 z pozwoleniem na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bartoszówka +2 km

Działka budowlana

Piotrkowice

198 000 zł1 200 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio Kontakt   Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica tarczyńska/naturalna Na sprzedaż działka nr 193/13 o powierzchni 1200m2 z pozwoleniem na budowę i projektem na 2 domy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bartoszówka +2 km

Działka budowlana

Piotrkowice

337 425 zł2 045 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio Kontakt   Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica tarczyńska/naturalna Na sprzedaż działka nr 193/14 o powierzchni 2045m2 z pozwoleniem na budowę i projektem na 2 domy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bartoszówka +2 km

Działka budowlana

Piotrkowice

933 365 zł5 945 m² 157 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio Kontakt   Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica tarczyńska/naturalna Na sprzedaż 4 działki ( nr   o łącznej powierzchni 5945m2 z pozwoleniem na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bartoszówka +2 km

1 440 000 zł24 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Doskonały dojazd drogą asfaltową. Prąd na działce. Przeznaczenie podstawowe Tereny zabudowy usługowej z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Budynki użyteczności publicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bartoszówka +2 km

1 320 500 zł13 205 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duży teren inwestycyjny 1,32 ha - piotrkowice, gm. Żabia wola. Usługi + zabudowa mieszkaniowa, przy głównej drodze asfaltowej. Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 13 205.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bartoszówka +2 km

659 900 zł2 731 m² 241,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2731m2 Doskonały dojazd od Warszawy ,łodzi, katowic oraz Grodziska Mazowieckiego. W pobliskiej Żabiej Woli sklepy, przychodnia. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Bartoszówka +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Bartoszówka,mazowieckie

363 000 zł1 815 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy wyjątkową okazję dla osób pragnących znaleźć swoje miejsce w harmonijnym otoczeniu natury. Przedmiotem sprzedaży są 13 działek budowlanych ( 20 mn ) w urokliwej Bartoszówce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Bartoszówka,mazowieckie

260 280 zł1 446 m² 180 zł/m²

 

 

 

Bartoszówka,mazowieckie

331 560 zł2 763 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy wyjątkową okazję dla osób pragnących znaleźć swoje miejsce w harmonijnym otoczeniu natury. Przedmiotem sprzedaży są 13 działek budowlanych ( 19 mn ) w urokliwej Bartoszówce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bartoszówka

Bartoszówka,mazowieckie

180 000 zł1 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano usługowa położona w miejscowości Bartoszówka, gmina Żabia Wola. Działka o pow. 1500m2- wymiary 30x50m. Bardzo zielona. Media: woda, prąd, światłowód w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bartoszówka

Bartoszówka,mazowieckie

185 000 zł1 000 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1000 m | Bartoszówka, gm. Żabia Wola Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1000 m , zlokalizowana w miejscowości Bartoszówka, w gminie Żabia Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Bartoszówka,mazowieckie

235 000 zł1 661 m² 141,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna działka budowlana w Bartoszówce, otoczona malowniczymi mazowieckimi łąkami i lasami! Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Bartoszówka,mazowieckie

149 000 zł1 021 m² 145,94 zł/m²

 

 

 

Bartoszówka,mazowieckie

229 000 zł1 610 m² 142,24 zł/m²

 

 

 

Bartoszówka,mazowieckie

149 000 zł1 018 m² 146,37 zł/m²

 

 

 

Bartoszówka,mazowieckie

700 000 zł7 400 m² 94,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka rolna według obowiązującego mpzp o powierzchni 7400 m2 w miejscowości Bartoszówka. Media w granicy działki. W pobliżu znajduje się sklep, kościół, cmentarz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Bartoszówka,mazowieckie

149 000 zł1 018 m² 146,37 zł/m²

 

 

 

Bartoszówka,mazowieckie

149 000 zł1 018 m² 146,37 zł/m²

 

 

 

Bartoszówka,mazowieckie

149 000 zł1 018 m² 146,37 zł/m²

 

 

 

Bartoszówka,mazowieckie

149 000 zł1 018 m² 146,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt